Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź

59.00

Jeśli czujesz, że tracisz kontrolę nad własnym życiem, to koniecznie musisz przeczytać książkę “Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź”. Odmień swój los i ciesz się każdym kolejnym dniem!

Na stanie

SKU: B10 Kategoria:

Opis

W XXI wieku wiele osób żyje pod ciągłą presją czasu. Trzeba pracować, opłacać rachunki, dokładnie podliczać fundusze, a nieustanny stres i zmęczenie często prowadzą do depresji. Ludzie poszukują sensu i ograniczają zaufanie względem innych. Żyją w odosobnieniu, aby znaleźć chociaż chwilę swobody. Wieczne zmęczenie tylko potęguje mylne wrażenie, że świat i całe otoczenie postanowiły stać się ograniczeniem stojącym na drodze do sukcesu.

W poradniku “Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź” przedstawione zostały proste i skuteczne porady, dzięki którym każdy będzie mógł odmienić swoje życie. Wystarczy zaakceptować i pokochać siebie, aby zostać obdarowanym niezwykle pozytywną energią i miłością. Pozytywne emocje i uczucia zaczną spływać ze wszystkich stron. Nawet od ludzi, którzy do tej pory budzili głównie niechęć. Wbrew pozorom zmiana postrzegania świata nie jest trudna. Najważniejsze, aby zrobić pierwszy krok we właściwym kierunku.

Książka “Oddychaj Kreuj Kochaj Bądź” jest debiutem literackim Ewy Malik. Autorka stworzyła zbiór prostych zasad – wyjątkowo istotnych w dzisiejszych czasach. Ukazuje czytelnikom najczęściej popełniane życiowe błędy, a także sposoby ich wyeliminowania. Ewa Malik dzieli się radami, które opracowała na podstawie doświadczeń z własnego życia.