Niemożliwe. Pokonaj ego. Żyj bez granic (E-book)

39.90

Z pragnienia, by doświadczać i odkrywać do czego naprawdę jesteśmy zdolni..

W każdym z nas kryje się niesamowity potencjał, który daje nam dar nieograniczonych możliwości. Odkrywając go, staniesz przed wyborem – kim chciałbyś być i co chciałbyś osiągnąć. Czy wewnętrzny głos podpowiada Ci, że to niemożliwe, żeby mieć dowolnie wybraną osobowość, w pełni kontrolować emocje i tworzyć swoją przyszłość?

Kategoria:

Opis

Niemożliwe

Z pragnienia, by doświadczać i odkrywać do czego naprawdę jesteśmy zdolni. W każdym z nas kryje się niesamowity potencjał, który daje nam dar nieograniczonych możliwości.

Odkrywając go, staniesz przed wyborem – kim chciałbyś być i co chciałbyś osiągnąć. Czy wewnętrzny głos podpowiada Ci, że to niemożliwe, żeby mieć dowolnie wybraną osobowość, w pełni kontrolować emocje i tworzyć swoją przyszłość?

Wyobraź sobie, że:

Możesz wybrać cechy swojej osobowości spośród wszystkich, jakie znasz – możesz być pewny siebie, pełen energii, zmotywowany…
Nie wprawiasz się automatycznie w negatywne stany emocjonalne – koniec ze stresem, marudzeniem, brakiem motywacji i przytłaczającymi problemami.
Jesteś szczęśliwy niezależnie od przeżytych doświadczeń, okoliczności zewnętrznych i innych ludzi – sam decydujesz jak się czuć w każdej chwili.
Twój związek jest idealny – zbudowałeś go na wartościach, a nie emocjach.
Kochasz swoją pracę, rozwijasz swoje pasje i wrodzone talenty. Osiągasz wszystko, co wyznaczysz sobie za cel. Zamieniasz marzenia na cele i realizujesz je jedno po drugim.

Żyj bez granic.

Przełam się i świadomie pokonaj Ego – autodestrukcyjne myśli, emocje i nawyki.

Wygrywając z samym sobą zrozumiesz, że możesz być kim chcesz. Zmieniając siebie, zmienisz swoją przyszłość. Życie może być wspaniałą przygodą, a to czy nią będzie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeśli jesteś gotów, aby odkryć, a następnie wznieść się na szczyty swoich możliwości – ta książka jest dla Ciebie.