Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne piłkarzy

99.90

Za legendarnymi sportowcami stoi grupa ludzi, bez których sukces byłby niemożliwy.

To ludzie silnej i niezachwianej wiary. Mentorzy inspirują do osiągnięcia świetności. Rodzice pragną, by ich dzieci stały się doskonalszą wersją ich samych. Życiowe partnerki napełniają wiarą, gdy jest to najbardziej potrzebne. Trenerzy motywują do przełamywania kolejnych barier, wydobywając wciąż więcej i więcej na każdym treningu. Razem tworzymy coś znacznie większego od nas samych. W zjednoczeniu jest siła.

Na stanie

SKU: B17 Kategoria:

Opis

Zostań legendą sportu.

Stań się nieśmiertelny.

To kim jesteś, jakie masz umiejętności, jak trenujesz i co osiągniesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Za legendarnymi sportowcami stoi grupa ludzi, bez których sukces byłby niemożliwy. To ludzie silnej i niezachwianej wiary. Mentorzy inspirują do osiągnięcia świetności. Rodzice pragną, by ich dzieci stały się doskonalszą wersją ich samych. Życiowe partnerki napełniają wiarą, gdy jest to najbardziej potrzebne. Trenerzy motywują do przełamywania kolejnych barier, wydobywając wciąż więcej i więcej na każdym treningu. Razem tworzymy coś znacznie większego od nas samych. W zjednoczeniu jest siła.

Rewolucja szybkości, by uczynić Cię szybszym niż kiedykolwiek.

Naszym celem jest aby każdy trener, rodzic i zawodnik posiadł wiedzę, która doprowadzi go do mistrzostwa sportowego: grania w najlepszych ligach piłkarskich na świecie. Ta książka jest fundamentem, na którym każdy zawodnik będzie miał szansę zbudować niesamowitą szybkość, siłę, dynamikę i wytrzymałość charakterystyczną dla najwybitniejszych piłkarzy na świecie.

Ponad 400 stron wiedzy, która stanowi fundament FTC

Książka ujawnia tajniki treningu przygotowania motorycznego i mentalnego, metody udoskonalane w trakcie współpracy z reprezentacją Polski, drużynami ekstraklasy oraz tak wybitnymi piłkarzami jak Kuba Błaszczykowski czy Łukasz Piszczek. Dedykowana jest profesjonalnym piłkarzom, ich rodzicom oraz trenerom.

Jeżeli poszukujesz potężnej dawki praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci trenować na najwyższym światowym poziomie to znajdziesz ją w naszej obszernej publikacji.

Obszerny atlas niemal 200-stu ćwiczeń opracowanych przez trenerów FTC:

Trening sprawnościowy Junior
Trening siły woli
Budowa potężnej siły
Transfer siły ciężkiej w dynamikę
Trening mocy
Treningi rozwijające szybkość i wytrzymałość
Gotowe treningi przygotowania motrycznego
Ćwiczenia rozciągające