Obsesja doskonałości. Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne w sportach wyczynowych

79.90

nowej obsesji doskonałości znajdziesz:

Tworzenie wojowniczej osobowości • 11 potęg niezachwianej motywacji • 11 obsesji doskonałości • Tajniki treningu mentalnego • Przygotowanie motoryczne + obszerny atlas ćwiczeń • Wszystko na blisko 600 stronach konkretnej wiedzy.

Wiedza zawarta w książce została oparta na najlepszych szkoleniach i prelekcjach Dawida Piątkowskiego, opracowanych podczas współpracy z mistrzami świata, Europy oraz reprezentantami Polski niemal wszystkich dyscyplin sportowych.

Na stanie

SKU: B08 Kategoria:

Opis

Odnajdź równowagę 

w obsesji doskonałości

Obsesja doskonałości to niezbędny element wybitności. Jest wyczuwalna, podobnie jak pewność czy pożądanie, ma swój zapach, energię i wibrację.

Ta niewidzialna moc zmienia rzeczy najlepsze w doskonałe, a wybitnego zawodnika w legendę. Otwórz serce i spójrz w głąb siebie. Pokaż, jak bardzo pragniesz zwycięstwa. To właśnie jest Twój czas.

Zainspirowana niezwykłymi

 przemianami sportowców.

Potężne wewnętrzne przemiany mistrzów świata, olimpijczyków oraz reprezentantów Polski wielu dyscyplin sportowych były inspiracją do powstania tej książki. Odkrywamy w niej tajniki treningu przygotowania motorycznego i mentalnego sportowców wyczynowych. Książkę dedykujemy profesjonalnym zawodnikom, ich rodzicom oraz trenerom.

Wybitność to kwestia wyboru.

Blisko 600 stron kompletnej wiedzy.

Wiedza zawarta w książce została oparta na najlepszych szkoleniach i prelekcjach Dawida Piątkowskiego, opracowanych podczas współpracy z mistrzami świata, Europy oraz reprezentantami Polski niemal wszystkich dyscyplin sportowych.

W Obsesji doskonałości znajdziesz między innymi tematy takie jak:

Tworzenie wojowniczej osobowości
11 potęg niezachwianej motywacji
11 obsesji doskonałości
Tajniki treningu mentalnego
Przygotowanie motoryczne najlepszych sportowców
Wszystko na blisko 600 stronach konkretnej wiedzy

Atlas ćwiczeń zawierający

blisko 370 ćwiczeń

Dzięki gotowym treningom obwodowym opisanym w książce, zawodnik będzie miał obraz jak trenują najlepsi atleci na świecie, oraz będzie mógł samodzielnie tworzyć treningi obwodowe dopasowane do wybranej dyscypliny sportowej. Ćwiczenia w atlasie zostały oparte na najnowszej wiedzy na temat treningów.

W atlasie znajdziesz ćwiczenia kształtujące:

Niesamowitą szybkość
Niezłomną wytrzymałość
Potężną siłę
Moc i eksplozywność
Siłę woli
Kocią zwinność
Gibkość oraz sprawność ogólną