Sztuka tworzenia rzeczywistości

49.90

Wyobraź sobie, że życie to wielki teatr, a ludzie to nieświadomi aktorzy.

Wiesz, że nikt na scenie nie wie, że wychowawcy wybrali im odgrywane role. Nie wiedzą, że mogą panować nad emocjami i myśli same myślą się w ich głowach. Nie wiedzą, jak być szczęśliwi, choć tego pragną. Nie wiedzą, że posiadają moc, by stać się kimkolwiek zapragną. Nie wiedzą, że to tylko gra i chorobliwie się angażują. Nie wiedzą, że są zakładnikami przeszłości i są sterowani przez ego.

Na stanie

SKU: B09 Kategoria:

Opis

Życie to gra nieograniczonych możliwości

Wyobraź sobie, że życie to wielki teatr, a ludzie to nieświadomi aktorzy. Wiesz, że nikt na scenie nie wie, że wychowawcy wybrali im odgrywane role.

Nie wiedzą, że mogą panować nad emocjami i myśli same myślą się w ich głowach. Nie wiedzą, jak być szczęśliwi, choć tego pragną. Nie wiedzą, że posiadają moc, by stać się kimkolwiek zapragną. Nie wiedzą, że to tylko gra i chorobliwie się angażują. Nie wiedzą, że są zakładnikami przeszłości i są sterowani przez ego.

Z przypływem wiedzy i mądrości poszerza się świadomość.

Patrząc na świat oczami najwybitniejszych, otwierają się drzwi do nieskończonych interpretacji otaczającej rzeczywistości.

Zaczynamy widzieć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość bez zniekształceń ego. To najważniejszy krok na drodze do nirwany. Zapraszam Cię do najpiękniejszego etapu w ewolucji ludzkiej świadomości. Świata nieograniczonych możliwości.

Ucz się tu i teraz

Książka zawiera liczne ćwiczenia dla czytelnika, które uzupełniane na bieżąco, wraz z lekturą kolejnych rozdziałów znacznie podwyższają poziom zrozumienia przyswajanej treści. Książka składa się z 11 rozdziałów:

1.Nieświadome programowanie podświadomości
2.Tunelowe interpretacje
3.Nieskończoność możliwości
4.Interpretacja przeszłości
5.Interpretacja teraźniejszości
6.Interpretacja przyszłości
7.Nirwana – świat bez zniekształceń
8.Metoda wyzwolenia z iluzji ego
9.Wybierz swój Mindset
10.Życie to gra
11.Stwórz własną rzeczywistość