Nowoczesny Budda

49.90

Kiedyś niewyobrażalne było latanie, a wznieśliśmy się w powietrze.

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków, kreatywnością legendarnych twórców, wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne. Jeżeli poszukujesz potężnej, wewnętrznej przemiany – ta książka jest dla Ciebie.

Na stanie

SKU: B14 Kategoria:

Opis

Przemyślenia i ćwiczenia, które pomogą Ci w praktyce wieść fenomenalne życie

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków, kreatywnością legendarnych twórców, wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie, a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

Jeżeli poszukujesz potężnej, wewnętrznej przemiany – ta książka jest dla Ciebie.

50 ćwiczeń. Przelej teorię na praktykę!

Odpowiedzenie sobie na kluczowe pytania jest niezbędne do uzyskania pełnej świadomości. Tylko jakie to pytania? W tej książce znajdziesz aż 50 ćwiczeń-pytań, na które powinieneś sobie szczerze odpowiedzieć, aby móc zrozumieć kim jesteś i co chcesz osiągnąć.

Każdy temat zakończony jest specjalnym zadaniem, które powinieneś wykonać, zanim przejdziesz dalej. W ten sposób, rozdział po rozdziale przejdziesz kolejne etapy budowania swojej świadomości i w pełni zrozumiesz opisywane idee. Na najlepszym przykładzie – swoim własnym.

Tematy, obok których nie możesz przejść obojętnie

Książka porusza najbardziej fundamentalne kwestie, które dotyczą każdego z nas, choć różnie je interpretujemy. Uporządkuj je. Doprowadź do ładu swój system wartości i przekonań. &nbsp

Wewnętrzna wojna
Kim jestem?
Inność
Ucieczka od strachu
Porażka
Nowe życie
Ekscytacja
Wybaczenie

Kto ma rację?!
Czym jest miłość?
Śmierć
Świadome nawyki
Czym jest jaźń?
Przebudzenie
Życie tu i teraz
…i wiele innych!