Życie to gra nieograniczonych możliwości

Wyobraź sobie, że życie to wielki teatr, a ludzie to nieświadomi aktorzy. Wiesz, że nikt na scenie nie wie, że wychowawcy wybrali im odgrywane role.

Nie wiedzą, że mogą panować nad emocjami i myśli same myślą się w ich głowach. Nie wiedzą, jak być szczęśliwi, choć tego pragną. Nie wiedzą, że posiadają moc, by stać się kimkolwiek zapragną. Nie wiedzą, że to tylko gra i chorobliwie się angażują. Nie wiedzą, że są zakładnikami przeszłości i są sterowani przez ego.

Sztuka tworzenia rzeczywistości

Z przypływem wiedzy i mądrości poszerza się świadomość.

Patrząc na świat oczami najwybitniejszych, otwierają się drzwi do nieskończonych interpretacji otaczającej rzeczywistości.

Zaczynamy widzieć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość bez zniekształceń ego. To najważniejszy krok na drodze do nirwany. Zapraszam Cię do najpiękniejszego etapu w ewolucji ludzkiej świadomości. Świata nieograniczonych możliwości.

Ucz się tu i teraz

Książka zawiera liczne ćwiczenia dla czytelnika, które uzupełniane na bieżąco, wraz z lekturą kolejnych rozdziałów znacznie podwyższają poziom zrozumienia przyswajanej treści. Książka skłąda się z 11 rozdziałów:

 1. Nieświadome programowanie podświadomości
 2. Tunelowe interpretacje
 3. Nieskończoność możliwości
 4. Interpretacja przeszłości
 5. Interpretacja teraźniejszości
 6. Interpretacja przyszłości
 7. Nirwana – świat bez zniekształceń
 8. Metoda wyzwolenia z iluzji ego
 9. Wybierz swój Mindset
 10. Życie to gra
 11. Stwórz własną rzeczywistość

MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJMY:
+48 733 103 000 zamowienia@dawidpiatkowski.com