Podróżuj w ekscytującym stylu

Napędzany wizją doskonałości, postanowiłem, że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Stworzyłem pierwsze takie biuro podróży, gdzie wspólnie doświadczamy ekstremalnych przygód, dzielimy się wiedzą i doświadczeniami. Wszystko to, w doborowym towarzystwie. To idea, której poświęciłem się całkowicie.

Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie magia przenika się z rzeczywistością. 

Projekt Odważ się żyć

Cztery lata temu moi rodzice zbankrutowali. Tata w depresji, mama jeszcze nie wyleczyła raka, schorowana babcia z minimalną rentą i żona opiekująca się kilkuletnią córką Sarą. Zostałem postawiony przed faktem dokonanym, miałem dwie możliwości. Poddać się lub walczyć.

Wracając myślami do czasu, gdy siedząc na kanapie, zastanawiałem się „Co ja teraz zrobię?”, łezka kręci mi się w oku. Nie zdawałem sobie sprawy, że głos w mojej głowie „Nigdy, nigdy, nigdy nie poddawaj się” - zrodził się dzięki setkom godzin oglądania na okrągło filmów motywacyjnych z kanału "Odważ się żyć". Dał mi nadzieję, że mimo beznadziejnej sytuacji, dam radę. Jakimś cudem zaprogramował mój umysł. Zamiast się załamywać i płakać, podjąłem wyzwanie z nadzieją, że jakoś wszystko się ułoży. Dzięki potężnej dawce motywacji wstałem z kolan, zakasałem rękawy i zacząłem pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Moim marzeniem, było stać się częścią tego kanału i trzy lata później ukazał się na nim pierwszy film z moim udziałem.  W teorii wszystko jest możliwe, ale nigdy bym nie przypuszczał, że stanę się właścicielem kanału, który zmienił moje i tysiącom osób życie.

Budowa domów jednorodzinnych

Choć kocham podróżować po całym świecie, wiem doskonale, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.


Człowiek się starzeje, choć los rzucał nim po całym świecie, musi mieć gdzieś miejsce, które jest prawdziwym domem, bo nawet wędrowny ptak ma jedno miejsce do którego wraca. Każdy z nas ma dwa domy – jeden konkretny, umiejscowiony w czasie i w przestrzeni. Drugi – nieskończony, bez adresu, bez szans na uwiecznienie w architektonicznych planach.

Zostań legendą sportu

Centrum przygotowania motorycznego i mentalnego


Po ogromny sukcesie książki "Obesesja doskonałości. Zostań legendą sportu.", naturalną koleją rzeczy było poszerzenie działalności FTC na wszystkie dyscypliny sportowe. Dziś profesjonalnie pomagamy najlepszym profesjonalnym atletom, oraz zapalonym amatorom.

Współpracujemy w zakresie przygotowania motorycznego i mentalnego:
 • Olimpijczykami, mistrzami świata, Europy i Polski, oraz reprezentantami kraju niemal wszystkich dyscyplin sportowych
 • Z pozytywnie zakręconymi amatorami

Studiujemy doskonałość

Nie miałem zamiaru przepychać się z Ministerstwem Edukacji, dlatego stworzyłem własną szkołę.

Uczę w niej fundamentalnych wartości, które są kluczem do szczęśliwego i spełnionego życia. Marzy mi się, by w przyszłości młodzież, uczyła się tych wartości w tradycyjnych szkołach. To mój cel, do niego dążę.

Uczymy się fundamentalnych wartości

 1. Szczęście bezwarunkowe – poznaj mechanizmy ego
 2. Niezachwiana motywacja – koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami.
 3. Idealne relacje – miłość kwitnie, gdy jest podlewana wdzięcznością, zrozumieniem i współodczuwaniem.
 4. Potężna pewność siebie – charakterystyczna dla wybitnych osobowości.
 5. Znajdź swoje powołanie — rozwijasz swoje pasje i przekształcasz je w sposób na życie. 
 6. I wiele więcej...

  Idee warte dzielenia się

  Nie mamy wpływu na to, gdzie się rodzimy, jak dano nam na imię, kto nas uczył i wychowywał. Nie decydujemy o tym, w jaki sposób nasza historia się rozpoczyna, ale mamy moc, by zdecydować jak się zakończy. Wyzwaniem nie jest znalezienie własnej drogi, tylko jej stworzenie.

   

  Rewolucja piłki nożnej

  Kompleksowe przygotowanie piłkarzy


  Jesteśmy FTC gotowi do walki zawsze i wszędzie. Nie gramy w futbol. Żyjemy piłką. Nie mamy głównej trybuny, właściciela miliardera, ani pluszowej maskotki. Od 2015 roku naszą historię tworzą legendarni śmiałkowie. Naszą przyszłość wyznaczają wielcy i nieustraszeni. Z piłką przy nodze i postawionym kołnierzem. Ci, którzy wiedzą, że bez ryzyka, nie ma zwycięstwa.

  Specjalizujemy się:
  • Obozy piłkarskie letnie i zimowe
  • Całoroczne treningi przygotowania motorycznego i mentalnego
  • Treningi doskonalące indywidualne umijętności piłkarskie i bramkarskie

  MASZ PYTANIA? POROZMAWIAJMY:
  +48 733 103 000 zamowienia@dawidpiatkowski.com